Tüp bebek tedavisi ünlülerden de oldukça büyük ilgi gören tedavi yöntemidir. Tüp bebek tedavisi ile çocuk sahibi olmuş ve diğer tüp bebek tedavisi yaptıracak çiftlere umut veren ünlüler ise:

hulya-avsar

Hülya Avşar:

Hülya Avşar, hepimizin tanıdığı kızı Zehra’yı tüp bebek yöntemiyle dünyaya getirdi. Beş sene boyunca kısırlık tedavisi gören Hülya Avşar, sonunda Zehra’sına kavuştu.

seda-diker

Seda Diker:

Yazarlık yapan Seda Diker, birçok defa tüp bebek tedavisi deneyen ünlülerden. Artık hiçbir zaman çocuk sahibi olamayacağını düşünmeye başladığında ise emeklerinin karşılığını alıyor ve çocuk sahibi olacağını öğreniyor. Bu sebeple de hiç kimsenin umutsuzluğa kapılmaması gerektiğini bir kez daha hatırlatıyor.

hande-ataizi

Hande Ataizi:

Hande Ataizi, çocuk sahibi olma yaşını erteleyen kadınlardan. Bu sebeple de çocuk sahibi olmak için tüp bebek tedavisine başvuran ünlülerden. Tedavisi başarılı geçen Ataizi, şimdilerde bebeğini büyütüyor.

beren-saat

Beren Saat:

Kenan Doğulu ile evlendikten sonra sempatisi artan Beren Saat de çocuk sahibi olmak için tüp bebek tedavisine başvuran ünlülerden. Ancak dedikodu kapsamında öğrenebildiğimiz bu haber hakkında tartışmaların devam ettiğini de söylemeden geçmeyelim.

nurgul-yesilcay

Nurgül Yeşilçay:

Asmalı Konak dizi ile hayatımıza giren Nurgül Yeşilçay da tüp bebek tedavisi ile anne olma hayallerine kavuştu.

HDResim.net
HDResim.net

Demet Akalın:

Geçen yıllarda Hira’yı kucağına alan Demet Akalın, tüp bebek tedavisi ile ileri yaşta hamile kalan annelerden.

http://www.volpeypir.com/

Yeşim Salkım

Yeşim Salkım da 40 yaşında anneliği tadan ünlülerden. Yaş ilerlemesiyle tüp bebek şansının azalsa da hala olduğunu gösteren ünlülerden…

tarkan

Tarkan 

Son gelen haberlere göre megastar Tarkan eşi ile birlikte Almanya’da tüp bebek tedavisine başladığı öğrenildi.

Write A Comment