1. 1Çağla Şikel, oldukça sağlıklı bir hamilelik geçirdi ve daha sonra kısa sürede vücudunu toparladı.

2

2. Ebru Şallı, spora olan düşkünlüğü sayesinde hamileliğini fit bir şekilde tamamladı ve doğumdan sonra hiç çatlağı olmadan kısa sürede eski formuna kavuştu.

3

3. Pınar Altuğ, annelik fırsatını son anda yakalayanlardan… Sağlığını korumaya ve düzenli spor yapmaya özen gösteren Pınar Altuğ, sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına aldı.

5

4. Gülben Ergen de annelik iç güdeleri gülüşünden fark edilen bir kadın. Hamilelikten sonra aldığı kiloları vermek için sporu tercih eden Gülben, kısa sürede eski formuna kavuştu.

13

5. Heide Klum, mankenlik kariyerine rağmen hamilelikte fazla kilo aldı. Genetik özelliklerin olduğu etkili olduğu gebelikte kilo alma konusunu, doğumdan sonra yaptığı spor ve beslenme düzeni ile fırsata çevirdi.

14

6. Angelina Jolie de evlatlık edindiği çocuklarla gündemdeyken, kendi bebeğine hamile kaldı. Oldukça zayıf olan Jolie, gebelik dönemini sağlıklı ve yeterli beslenerek ideal kilosu ile tamamladı.

20

7. Jennifer Lopez, hamilelik döneminde aldığı kilolarla gündemden düşmedi. Sağlıklı bir şekilde hamileliğini tamamlayan Lopez, bebeğini kucağına aldı.30

8. Gwen Stefani de hamilelik döneminden önce yaptığı sporlar ve şarkıcı kimliği ile öne çıkmaktaydı. Ancak hamilelikte aldığı kilolarla doğum aşamasında zorlanan Stefani, spor ve egzersiz sayesinde eski formuna kavuştu.

 

Write A Comment